Інтерв’ю з проект-менеджером
photo_2020-05-15_13-19-13
Інтерв’ю з проект-менеджером

Друзі! Ми хочемо запропонувати вашій увазі нову рубрику Інтерв’ю, де будемо знайомити вас із нашою командою.

Ольга – один із наших кращих проект-менеджерів. Сьогодні вона розповість нам детальніше про ведення великого проекту спільно з IT компанією Alteryx!

Фото: Офіс для Alteryx

Яка наша роль на об’єкті?
Генеральний підряд. Є ряд переваг реалізації проектів під ключ, головне з яких – своєчасність реалізації, так як все залежить тільки від вас.

Чим унікальний цей проект?
Для нас це відмінний приклад, де показана синхронна робота будівельників, інженерів і меблевого виробництва. Відставання в одному з напрямків – тягне за собою затримку всіх інших. Але в нашому випадку – налагоджена робота в усіх напрямках показана на вищому рівні і все реалізовано в терміни.

Що дозволило реалізувати в термін?
Наша гнучкість, досвід та оперативність прийняття рішень замовником – командна робота не тільки всередині компанії, а й в команді із замовником.

Твій короткий опис проекту.
Вбудовані меблі власного виробництва. Це аналоги, які не поступаються за характеристиками, але більш привабливі за ціною. А також якісно виконані будівельні роботи і влаштування інженерних мереж роблять офіс максимально комфортним для співробітників, відповідно оптимально до картинки, яка була визначена на початку проектування.